Hizmetlerimiz

Home  >>  Hizmetlerimiz

ofis-temizliği

OFİS TEMİZLİĞİ

Herkes, temiz ve iyi korunmuş bir ofis konforundan yararlanabilir. ofis temizliği bir zorunluluktur ve birçok kişi, telaşlı programlarından dolayı ofis temiz tutamamaktadır. Hoş olmayan koku ve haşere istilaları önlemek için evler düzenli olarak temizlenmelidir. Düzenli temizlik, insanların günün sonunda taze ve sağlıklı bir ofise gitmeyi dört gözle beklemelerini sağlar. ofis sahipleri, temizliğin ne kadar önemli olduğunun farkındalar da, kendileri yapacak enerjiye ya da zamana sahip olmayabilirler.

 

 

 

 

insaat-sonrasi-temizligiİnşaat sonrası temizlik

Herhangi bir ticari veya konut önceliği için profesyonel bir temizlik ekibi, inşaat sonrasındaki temizlik görevini yerine getirebilecek doğru deneyimle iyi eğitimli ve nitelikli olmalıdır. Öncül büyük olabileceğinden ve mülk sahibi öncülin çabucak temizlenmesini istediği için temizleme projesini yürütmek için yeterli insan gücü olmalıdır. Kiracı, iş girişimlerine para kazandıracak kadar hızlı bir şekilde taşınmaya ve işe başlamak istediğinde genellikle böyle olur.

 

 

 

 

 

buharlı-temizlikBuhar Makinesi İle Temizlik

Ülkemizde son yıllarda tercih edilen temizlik yöntemidir,evlerde ve işyerlerinde zeminlerde ve duvarlarda bulunan seramik yüzeylerin derz aralarında kalorifer peteklerinde ağır lekelerin temizlenmesinde kimyasal madde kullanmadan yapılan en son buhar makineleri ile 150- 200 derecede yapılır

 

 

 

 

ev temizliği

Ev Temizliği Herkes, temiz ve iyi korunmuş bir ev konforundan yararlanabilir. Ev temizliği bir zorunluluktur ve birçok kişi, telaşlı programlarından dolayı evlerini temiz tutamamaktadır. Hoş olmayan koku ve haşere istilaları önlemek için evler düzenli olarak temizlenmelidir. Düzenli temizlik, insanların günün sonunda taze ve sağlıklı bir eve gitmeyi dört gözle beklemelerini sağlar. Ev sahipleri, temizliğin ne kadar önemli olduğunun farkındalar da, kendileri yapacak enerjiye ya da zamana sahip olmayabilirler.

 

 

 

hastane_temizliğiHastane Temizliği

Belki de hastanelerin uyması gereken en önemli bileşenler, kuruluşun her zaman en üst düzeyde temiz ve aynı zamanda sıhhi koşullarda olmasını sağlamaktır. Sanitasyonun en iyi gereksinimlerine uymak, hastanın sağlıklı olması, güvenliği ve refahı için çok önemlidir.

İyice temiz bir hastane, hastanenin çalışanlarının genel verimliliğine büyük katkıda bulunur – emniyetli ve kirsiz bir ortamda çalıştıklarını fark ettiklerinde, işlerini iyi yürütme ihtimalleri yüksektir. Böylece, bir sağlık kuruluşunun mümkün olan en iyi şekilde çalışmasını sağlamak ve aynı anda hem hastalar hem de personel için en sağlıklı ortamı sağlamak istiyorsanız, doğru hastane temizlik ürünlerini belirlemek ilk büyük adım olacak.

 

 

 

 

IMG_0730  Villa Temizliği

Ev temizliğinin sıklığı genellikle büyüklük, evin yapısı ve orada kaç kişi olduğu gibi faktörlere bağlıdır. İnsanın ev temizleme ihtiyaçları sahip oldukları yaşam ortamının türüne göre değişiklik gösterecektir. Temizleme kontrol listeleri, insanların evlerinin her alanına hitap etmesini kolaylaştırır. Etkili temizlik, doğru türde temizlik ürünleri ve sarf malzemelerinin kullanılmasını da gerektirir. Evlerini temiz tutmalarını zorlayan insanlar için, profesyonel bir temizlik şirketi tavsiye edilir.